Počasí českým ski areálům poslední roky zrovna nepřálo – sezóna začínala pozdě, sněhu bylo málo a nepříjemné teplotní výkyvy měly za následek nepříznivé podmínky pro lyžaře. Nicméně letošní sezóna 2017 – 2018 vypadá velmi přívětivě. Pojďme se podívat na 5 českých ski areálů, které byste měli určitě navštívit a online prenos z mini kamery těchto areálů.

Ski Černá hora – Krkonoše

Jeden z nejmodernějších českých ski areálů Černá hora nabízí jedny z nejdelších sjezdovek (až 3 km). Dále vás potěší vyhřívaná šestisedačková lanovka, která je nejrychlejší svého druhu v Česku. Areál Černá hora patří pod resort ČERNÁ HORA – PEC, který sdružuje pět krkonošských ski areálů a poskytuje lyžování v celém resortu na jeden skipas.

TIP: Podívejte se online na aktuální sněhové podmínky v areálu pomocí webkamery v Černé hoře.

Ski areál Lipno – Šumava

Celý lyžařský areál Lipno prošel za poslední roky obrovskou modernizací a v současné době se řadí co do plochy k největším ski areálům v Česku. Někdy je také označován jako „rodinný ski areál“, což je do značné míry pravda. Kromě sjezdovek zde najdete spoustu druhů vyžití a komplexních služeb. V areálu tak můžete narazit na Snowpark, dvě skicrossové dráhy nebo měřenou slalomovou trať.

Ski Tanvaldský Špičák – Jizerské hory

Největší lyžařský areál na severu Čech v Jizerských horách je jasnou volbou pro všechny, kteří si chtějí kvalitně zalyžovat bez zbytečné omáčky kolem. Sjezdovky všech obtížností pro zkušené lyžaře i úplné začátečníky a přes 8 km dlouhých sjezdovek čeká na vaši návštěvu. K dispozici je také webkamera v areálu Tanvaldský Špičák, která vás navnadí k návštěvě.

Ski Říčky – Orlické hory

Pokud si chcete zalyžovat v Orlických horách, potom je ski areál Říčky správná volba. Provozovatelé mají vždy perfektně připravené sjezdovky a snaží se dělat první poslední pro svoje návštěvníky. Dle našeho názoru jsou Říčky tím nejlepším v Orlických horách.

Ski Olešnice na Moravě – Vysočina

Posledním tipem je velmi sympatický ski areál nedaleko Brna v Olešnici. Samotná Kopanina (vrchol areálu) se nachází v nadmořské výšce 688 metrů. Vysočina sama o sobě nenabízí příznivé podmínky pro lyžování, ale v Olešnici na Moravě dokázali vybudovat velmi funkční ski areál, který ocení hlavně obyvatelé Brna. Dojezdová vzdálenost je totiž necelých 60 km. V areálu se nachází lyžařská škola, půjčovna a 4 vleky. Před návštěvou se podívejte na webkameru v Olešnici pro kontrolu sněhových podmínek.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *