Apartmány Cesa Salin naleznete v překrásné italské lokaci se jménem Val di Fassa, konkrétně v podlokalitě se jménem Campitello. Apartmány Cesa Salin se nacházejí na překrásném úpatí masivu Langkofel, který je vzdálen jen několik metrů od centra. Jedná se o velmi klidné prostředí, ve kterém naleznete nejrůznější obchody, lyžařské sjezdovky, apod. I když je to k neuvěření, tak zde opravdu naleznete překrásný klid. Nejezdí tu mnoho aut a turisté jsou tak rozeseti po okolí, že jejich koncentrace v jednom místě je velmi malá. Tím si můžete svoji dovolenou bezvadně vychutnat, protože nebudete muset stát hodiny před vleky, ale také můžete nerušeně spát až do odpoledních hodin.

Jak budou vybaveny apartmány?

Apartmány disponují obývací místností, jídelním místem, kuchyňským koutem, plynovým sporákem, troubou, chladničkou, novou pračkou, topením, matracemi, polštáři a satelitní televizí.

Jak vidíte, tak vybavení apartmánů je opravdu na skvělé úrovni, takže se nemusíte bát, že byste bydleli bůhví kde.

Lyžovat můžete takřka kdekoliv. Přímo u apartmánů se nacházejí dva skiareály, které potěší jak běžné sjezdové lyžaře, tak také snowboardisty, kteří si budou tamní kvalitu sněhu opravdu pochvalovat. Máte rádi běžkování? Ve Val di Fassa žádný problém! Můžete využít jednu z nejlepších tratí v okolí, která měří bezmála 50km, takže se můžete na běžkách opravdu dosytnosti vyřádit.

Využijte jedinečných možností italské oblasti Val di Fassa a vychutnejte si dokonalé lyžování.

Volné termíny a další recenze ZDEJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *