Apartmány Pamina, které se vyznačují hlavně svou obrovskou kvalitou a čistotou, se nacházejí v Rakouské lokalitě Saalbach – Hinterglemm, tedy konkrétně ve Viehhofen. Jedná se o překrásnou lokalitu, která potěší především snowboardaře, protože zde naleznou spoustu areálů, které jsou vytvořeny právě pro ně.

Oblast Viehhofen potěší nejenom snowboardisty, ale také běžné lyžaře a běžkaře. Pro lyžaře jsou připraveny desítky a desítky kilometrů sjezdovek, a pro běžkaře jsou zde připravené speciální tratě, které se liší hlavně v náročnosti. Každá trasa je velmi pěkná a zavede vás do různých koutů Viehhofenu. Pohled na krásnou přírodu je opravdu nezapomenutelný.

Vybavení hlavní budovy apartmánů Pamina můžeme shrnout do dvou slov, a to: Lyžárna a sušárna obuvi. V celém objektu je zákaz kouření.

Každý pokoj disponuje kuchyňským koutem, elektrickým sporákem, chladničkou, kávovarem, kabelovou televizí, sprchou a vlastním sociálním zařízením.

Cena za týdenní dovolenou vás vyjde na cca 2 500,-Kč za osobu. V ceně není započítána strava ani doprava.

Vydejte se do překrásného Rakouska a nechte se unášet úchvatnou přírodou do úplně nového světa. Snowboardisté určitě ocení, že se jim jedna lokalita dost věnuje a dělá všechno proto, aby si i oni mohli někde pořádně zajezdit. To musí každý uznat, že se jedná o obrovské plus.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Salcburské Alpy – ráj pro snowboardisty”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *