Nejsem zdatná lyžařka. Vlastně nejsem žádná lyžařka. Jenže můj partner je naopak vášnivý lyžař a tím se potvrzuje staré a dobré rčení, o protikladech, které se přitahují. Jenže také je nutné v partnerství dělat kompromisy, a protože mě neustále přemlouval, ať aspoň lyžování zkusím, dala jsem si po několika takových žádostí tu práci a vyhledala možnou alternativu, která by se líbila oběma. Sněžnice !!!


Na obrázku i v popisu to vypadalo, skoro jako lyže (když to přeženu) a tak jsem si řekla, že to jako první krok, k odhodlání se na svah, zkusím. S partnerem jsme se domluvili na tom, že strávíme nadcházející víkend v horách, kde on může v klidu pobíhat na běžkách a já si vyzkouším ty sněžnice. Přišlo mi však zbytečné ihned kupovat něco, co ani nevím, zda využiju, takže jsem prostě a jednoduše vyhledala možné půjčovny.

Z mnoha jako neadekvátnější se mi pozdávala Půjčovna sněžnice Praha, takže jsem jim zavolala a toho dne se ještě dohodla na půjčení. Cestou na hory jsme sněžnice vyzvedli (mimochodem je to cestou do Krkonoš)  a vydali se na společný víkend. Sedm pětek za den je supr cena. Žádné zbytečné čekání, předání, záloha a už jsme frčeli. Sice při cestě náš vůz poněkud zlobil, ale já, jako typická žena tomu nevěnovala zvýšenou pozornost, navíc je tu přece muž a ten si v případě nutností poradí.

Víkend proběhl v pořádku. První mé seznámení s půjčenými sněžnicemi proběhlo celkem rychle a já si na ně dobře zvykla. Zprvu to sice byl jistý nezvyk, ale taková procházka na čerstvém vzduchu mi vyčistila hlavu a začala bavit. Nemohla jsem se proto dočkat i druhého dne, až do terénu opět vyrazíme. Užili jsme si to skvěle, ale večer, když jsme chtěli odjet k domovu, vůz nechtěl nastartovat. Pokusy byly marné, nevyřešily to ani startovací kabely. Byla nám nabídnuta pomoc od majitele penzionu, kde jsme bydleli, že nám objedná svého automechanika, ale i když přijel, zjistil závadu, tak stejně v opravě mohl pokračovat až druhý den ráno, kdy měl potřebné součástky.

Ani prodloužení půjčení nebyl problém. Ani v nejmenším mne ale nenapadlo, že po příjezdu do Prahy a vrácení sněžnic nám byla účtována cena pouze za dva dny. Byla jsem tímto gestem velice potěšena a teď vím, kam si půjdu podobné vybavení na zimu zase půjčit.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *