Užít si dovolenou přes zimu, ale v teple, je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Ideálním místem je Thajsko, kde v období listopad až březen zažijete velmi příjemné teploty nad 25 °C a zároveň vás nebudou obtěžovat nadměrné srážky, které jsou po zbytek roku pro tuto oblast typické.

Thajský ostrov Phuket je zvlášť oblíbeným místem, kde strávit svou dovolenou. Nádherný ostrov s písečnými plážemi a tyrkysově modrým mořem láká širokou nabídkou luxusních hotelů. Ostrov má své vlastní mezinárodní letiště. Letenky na Phuket jsou běžně k dostání a můžete využít přímý let z Evropy, nebo také oblíbenou trasu s přestupem v Moskvě.

Pokud se opravdu rozhodnete cestovat přes Rusko, zjistíte, že to má hned několik výhod. Hlavní je to, že velmi levné letenky zakoupíte i pro přímé lety z České republiky, a to z Prahy nebo z Karlových Varů. Kromě ceny a dostupnosti je pak výhodou také to, že při plánování cesty můžete využít toho, že v Moskvě, na letišti, které jste si vybrali (k dispozici jsou tři velká mezinárodní letiště s velmi dobrou dostupností do centra hlavního města: Šeremetěvo, Domodědovo a Vnukovo), můžete cestu přerušit a jako turisté navštívit tuto metropoli.

Moskva má velký kulturní a historický potenciál a má rozhodně co nabídnout. Za návštěvu stojí známý Kreml, fascinující Rudé náměstí, Leninovo mauzoleum a Chrám Vasila Blaženého. Silný zážitek vám Moskva umí poskytnout v kteroukoli roční dobu, takže i v zimních měsících, pokud ji navštívíte cestou na Phuket.

Při využití letenky přes Moskvu pak zvlášť vychutnáte příjemné podnebí thajského ostrova, které vás uvítá proslulou pohostinností a výbornou kuchyní v oblíbených turistických centrech jako je Pa Tong. Slunění na pláži si můžete užít kdekoli na ostrově, neboť pláže jsou veřejné a nejsou vlastnictvím jednotlivých hotelů.

Ze své zimní dovolené se vrátíte zdravě opálení a nabití příjemnou energií a spoustou nových zážitků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *