Zimní dovolená na pláži v Maledivách

Proč trávit zimní dovolenou jen lyžováním, když se můžete kochat nádhernými plážemi a vychutnávat si překrásné horko, které vám budou lidé v České republice závidět?! Momentálně mluvím o dovolené v krásných Maledivách, která vám vyrazí dech.

Zobrazit nejbližší webcamery Maledivy, Maledivská republika, Male.
Předpověď počasí, Maledivy, Maledivská republika, Male weather.
Fotky z okolí Fotografie.

Malé Divy počasí, male divy pocasi, maledivy jsou překrásné, maledivy Male webkamera, web camera v maledivách, webkamera na maledivach, online webcams maledivy, web maledivy camery, seyschely last minute, předpověď počasí seyschely,

Maledivy jsou překrásným kusem země, který doslova srší horkem a dobrými podmínkami pro turisty. Chcete trávit zimní dovolenou v teplu? Pak rozhodně volte Maledivy.

Pro ubytování bych vám doporučil překrásný resort Paradise Island, který se nachází přímo u pláže, takže to nebudete mít ke koupání daleko. Dále zde naleznete spoustu sportovních a relaxačních aktivit, které jsou velmi příjemné a ceny jsou za ně opravdu nízké. Novinkami pro tento rok, které si pro vás hotel Paradise Island resort připravil, jsou vodní vily a suite. Jedná se o masážní procedury, které jsou dělány zcela novým a netradičním způsobem. Rozhodně vám doporučuji tyto procedury vyzkoušet, protože se jedná o nezapomenutelnou rozkoš, kterou si zamilujete.

Resort Paradise Island dále disponuje pěti restauracemi, pěti bary, včetně jednoho, který se nazývá Jacuzzi, dále dětským bazénem, SPA centrem, fitness centrem, aerobikem, potápěním, šnorchlováním, vodními sporty, windsurfingem, jízdou na banánu, šlapacím kolem, parasailingem, vodními lyžemi, jet ski, katamarány, kanoemi, rybářskými potřebami, tenisovým kurtem, basketbalovým hřištěm, volejbalovým hřištěm, squashem, stolním tenisem, billiardem, zábavními programy, boutiquem, business centrem, konferenčním sálem, lékařem, internetem a sejfy. Jak se můžete dočíst, tak vybavení tohoto hotelového resortu Paradise Island je opravdu senzační. Jen těžko byste hledali někde jinde lepší vybavení.

Týdenní dovolená v tomto ráji vás vyjde na bezmála 30 000,-Kč se vším všudy pro jednu osobu. Ano, tato cena je trochu vyšší, ale opravdu takováto dovolená stojí za to a je rozhodně nezapomenutelná.


cestovatel Jan Kříž | období 13.10.2011 | Různé informace a tipy pro zimní dovolenou u moře Teplá zimní dovolená |

Kometáře

Zobrazit okolí na mapě

Na této mapě si můžete prohlédnout okolí Maledivy, Maledivská republika, Male, památky, fotky, satelitní a letecký pohled, restaurace i ubytování a hotely.

Mapa okolí

Prohlédnout si okolí

Maledivy, Maledivská republika, Male

Proč trávit zimní dovolenou jen lyžováním, když se můžete kochat nádhernými plážemi a vychutnávat si překrásné horko, které vám budou lidé v České republice závidět?! Momentálně mluvím o dovolené v krásných Maledivách, která vám vyrazí dech. Zobrazit na mapě »

Maledivy, Maledivská republika, Male

Milujete teplo? Milujete překrásné pláže? Ano? Pak vyrazte do Malediv a ubytujte se v překrásném hotelu Kuredu Beach, který by se dal považovat, za jeden z nejlepších hotelů na celém ostrově Maledivy. Zobrazit na mapě »

Maledivy, Maledivská republika, Male

Milujete tu představu, při které sedíte v ratanovém domečku na Maledivách a popíjíte svůj oblíbený drink. Okolo vás je bujná vegetace, ze které se občas ozve nějaké zvíře, a vy se přitom kocháte pohledem na překrásnou pláž před vámi, která postupně mizí v moři? Pak na Maledivy rozhodně vyrazte! Zobrazit na mapě »

Maledivy, Maledivská republika, Male

Nechcete se v zimním období v České republice vzdát sluníčka? Nechcete stále nosit teplé oblečení a mít neustále rýmu? Pak si zaleťte na dovolenou do Malediv, protože to stojí opravdu za to! Zobrazit na mapě »

Maledivy, Maledivská republika, Male

Chcete prožít jedinečnou zimní dovolenou, na kterou budete až nadosmrti vzpomínat? Pak se musíte vydat na krásný shluk ostrovů jménem Maledivy, který si tak zamilujete, že nebudete chtít nikdy pryč! Zobrazit na mapě »

Související články

webové stranky deuchland walnes dovolena webcamera malé divy počasí veb kamery kaprun velke losiny zamek rododendrony františkovy lázně veb kamera webcam less orres veb kamera ski areál lipno welness evženie dlouhodobá předpověď počasí špindlerův mlýn

© 2014 Dovolená, cestování a vše okolo. Zákaz kopírování veškerého obsahu (html, CSS, obrázky, texty). Zásady ochrany osobních údajů
Stránka generována 25.10. 2014, 05:28:10 za 0,0623s