Začneme Itálií. Itálie vám nabídne bezesporu nejvíce rozmanitá pohoří. Díky klimatu v Itálii se můžete také těšit z krásného počasí, takže Itálii byste mezi váš užší výběr zemí měli zvolit.
POKRAČOVAT DO RUBRIKY ITÁLIE

Švýcarsko je proslulé svou kvalitou sjezdovek a také standardy, které všude panují. Tyto standardy se projevují nejenom na kvalitě lyžařských středisek, ale také i na ubytování a všeobecně na službách. Zdejší lidé a podnikatelé jsou zvyklí uspokojit i ty nejnáročnější lyžaře.
POKRAČOVAT DO RUBRIKY ŠVÝCARSKO

Rakousko je oproti tomu ideální volbou pro toho, kdo nechce moc cestovat, protože nejbližší zimní středisko leží jen 350 km od Prahy. Navíc mnoho středisek přímo s návštěvou Čechů počítá.
POKRAČOVAT DO RUBRIKY RAKOUSKO

Francie slibuje výborné sněhové podmínky a překrásnou přírodu, ze které se vám bude tajit dech. Velkou výhodou je síť ubytovacích středisek, které leží v drtivé většině případů u, nebo velmi blízko, sjezdovek. Průměr byl spočítán na pouhých 100 m, takže v několika stovkách případů si můžete obout lyže doslova u dveří penzionu, či hotelu.
POKRAČOVAT DO RUBRIKY FRANCIE

Jestliže vás nebaví lyžování a máte raději teplo, pak jsou pro vás možností Kapvedské ostrovy, Dominikánská republika, Spojené Arabské emiráty, apod. Možností je spousta a jde jen o to najít takovou destinaci, která vám bude maximálně vyhovovat.

Užijte si následující zimní dovolenou a hlavně radovánky, které zima přináší. Uvidíte, že lyžařská sezóna uběhne proklatě rychle.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *