Pro všechny, které už nebaví česká lyžařská střediska a chtějí si vyzkoušet lyžování v zahraničí, jsou určena střediska v Rakousku, Švýcarsku, Francii nebo Itálii. Pro české lyžaře je velmi výhodné Rakousko, ať už poměrně příznivými cenami skipasů, tak i dobrou dostupností. Rakousko máme doslova za rohem, je mnohem blíž než ostatní lyžařské velmoci a nabízí vysoce kvalitní podmínky pro sjezdové lyžování a rovněž běžecké stopy pro ty, kteří si rádi užívají krásy zasněžené krajiny trochu jinak než jen pohledem ze svahu dolů.

Zjistěte si předem podmínky

Abyste si mohli předem vybrat termín, kdy budete mít zajištěn dostatek sněhu a nebudete se muset bát hrozící oblevy, informujte se předem, jaké jsou kde sněhové podmínky, kolik je v daném místě otevřených sjezdovek a vleků v provozu. Tyto a mnoho dalších informací se dozvíte v internetovém portálu SNOW.cz, kde na vás čekají neustále aktuální informace. Dozvíte se, kolik kde napadlo sněhu, mimo sněhového zpravodajství jsou vám zde k dispozici také záběry z webových kamer z mnoha různých lyžařských středisek.

Důležitá je také předpověď počasí, která vám pomůže naplánovat nejvhodnější termín vaší zimní dovolené. Málokdo chce kvůli špatnému počasí strávit většinu času dovolené na hotelu či penzionu, na hory jedete přece lyžovat. Sledujte proto předpověď počasí pro daný region a vyrazte v termínu s příznivou předpovědí. Co se týká sjezdového lyžování, najdete v Rakousku velké množství středisek, některá jsou rušnější jako St. Anton, SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental nebo Kitzbühel, další jsou spíš menší rodinná, kam se nemusíte obávat vyvézt i menší děti, aby se rozkoukaly v Alpách. Samozřejmě i o cenách skipasů se můžete informovat předem z pohodlí vašeho domova.

Do Rakouska však můžete zajet také na běžky, již nyní jsou otevřené některé běžecké stopy, které vám nabídnou kvalitní lyžařský zážitek i krásné scenérie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *