Myslíte si, že se nedá na českých horách dobře lyžovat? To jste potom na omylu! Česká republika je sice proti ostatním státům poměrně malá, ale jedná se o jednu z nejprestižnějších lyžařských velmocí, i když tu nemáme zrovna Alpy.

Kouty nad Desnou jsou sice nevinným názvem, ve kterém se ovšem schovává ďábel. Kde jinde byste našli šestisedačkovu lanovku? Nikde vážení! Skiareál Kouty jako první v České republice vlastní šestisedačkovou lanovku a to ještě není vše! Svými proporcemi patří mezi ten největší skiareál u nás. Každá sjezdová dráha přesahuje svou délkou dva kilometry. Když vám ještě k tomu řeknu, že je zde velmi levno, tak mi nebudete věřit, ale opravdu je to tak! Kouty nad Desnou patří mezi ty nejlevnější lyžařské oblasti u nás.

Chata Lyžař je jedním slovem dokonalá. Nedávno prodělala rozsáhlou rekonstrukci, která je opravdu vidět na každém pokoji. Mezi její největší přednosti patří fakt, že každý apartmán má vlastní sociální zařízení, ve společenské místnosti naleznete krb a nachází se zde jedinečný bar s bohatou vinotékou. Celou přepychovou chatu si můžete pronajmout na týden. Týden dovolené v hlavní sezóně vás vyjde na 22 400,-Kč i s elektrikou a topením pro dvacet lidí. Samostatně stojí pronájem jednoho apartmánu kolem 7000,-Kč na týden.

Proto neváhejte a zamluvte si chatu Lyžař ještě dnes.
Rozhodně nebudete litovat!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 Replies to “Dokonalá dovolená v Koutech nad Desnou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *