Francie je mezi lyžaři velmi oblíbená. Sice ne tak moc, jakonapříklad Rakousko, či Itálie, ale nabízí srovnatelné podmínky, jako tyto dvě zmíněné země. Konkrétně oblast městeček Risoul – Vars v departmentu Horní Alpy (Hautes Alpes) je opravdu úchvatná hlavně díky své přírodě, kterou budete při lyžování obdivovat. Zvláště pak, pokud použijete běžky a běžkařské tratě.

Samozřejmě, nejdůležitější je sníh a sklon sjzedovek, ale stejně tak důležité je mít kam složit hlavu. Vhodným místem pro ubytování je napřílad residence Ecrin des Neiges stojící téměř v centru, ale zároveň pouhých 150m od skiareálu Vars. Jak vidíte, tak máte vše při ruce a nemusíte nikam daleko chodit, což je velké plus. Zvláště pak, pokud máte děti.

Residence Ecrin des Neiges je vybavena recepcí, lobby místností, úschovnou lyží, úschovnou zavazadel, výtahem, parkováním a garážovým stáním.

Ubytováni můžete být ve dvou typech apartmánů. Prvním z nich je „Bilo 4„. Ten disponuje 32 m², což je jedna ložnice s manželskou postelí, nebo dvě samostatná lůžka. Dále zde máte k dispozici obývací pokoj s rozkládacím gaučem, na který se kdyýtak vejdou další dvě osoby, kuchyňský kout, sociální zařízení a balkon nebo terasu.

Dále zde je možnost ubytování v apartmánech s označením „Bilo 6“. Ty disponují už 42 m². To je opět jedna ložnice s manželskou postelí, nebo dvě samostatná lůžka. Dále zde máte obývací pokoj s pohovkou pro dva lidi, kuchyňský kout a sociální zařízení. Rozdílem oproti předchozímu typu pokoje jsou dvě lehátka navíc.

 
 

Kolik za takovou dovolenou zaplatíte?

Týdenní pobyt v residenci Ecrin des Neiges vás vyjde podle délky pobytu na 2000-6000 Kč za osobu. V ceně není zahrnuta strava, ani dopravení k residenci.

Využijte skvělé nabídky a vychutnejte si do sytosti svoji jedinečnou zimní dovolenou ve francouzském letovisku Risoul – Vars.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *