Orlické hory patří mezi ty nejkrásnější zimní destinace, které můžete v České republice navštívit. Nejenom, že se zde nacházejí jedny z nejdelších a nejkrásnějších běžeckých tratí, také tu nalezneme překrásně dlouhé sjezdovky, které je radost sjíždět. Na své si ale přijdou i nelyžaři, jednou z návštěvnických atrakcí je rozhodně systém objektů pohraničního opěvnění z konce 30.let. Za návštěvu rozhodně stojí Pevnosti Bouda a Hanička. http://www.orlickehory.net/foto/velke/mapa.jpgJako výchozí bod lze využít města Dobruška, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk nebo Žamberk.

Mezi to nejlepší ubytování v Orlických horách, zvláště pro skupinky lidí, patří chata U Mamuta v Říčkách v Orl.horách. Jedná se o velmi moderní luxusně vybavenou chatu určenou až pro 26osob. Naleznete zde ložnice, přímotopy, dvě koupelny, dvě sociální zařízení a jeden venkovní bazén, na který je radost pohledět.

V okolí chaty pak naleznete výborné podmínky pro lyžování. Hned v blízkém okolí naleznete tři sjezdovky, které jsou rozděleny podle obtížností. Modrá měří 1500m, červená 1200m a černá 100m. V každé naleznete čtyřsedačkovou lanovku a pumu. Milovníci běžkování si samozřejmě přijdou také na své. Pro ně jsou zde nachystány kilometry a kilometry tratí, které se rozprostírají po nejkrásnějších místech Orlických hor. Rozhodnědoporučuji navštívit, protože některé památky v zimě vypadají velmi zajímavě.

Chatu U Mamuta si pronajímají spíše celé skupinky lidí, než jednotlivci. Cena za jednu noc pro 26 osob vychází na 3 500,-Kč včetně topení a elektřiny. Tato cena je velmi pěkná, a tím se chata řadí mezi ty vůbec nejlevnější, v celých Orlických horách. Tato příznivá informace vás rozhodně potěší, a proto neváhejte a zamluvte si zde pobyt už teď. Nebudete litovat!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *