Co v Miláně uvidíme?


Miláno je plné historických památek, mezi které patří: gotická katedrála Piazza del Duomo, operní budova la Scala, dominikánský kostel Santa mari delle Grazie. A nesmíme zapomenout na slavný obraz Poslední večeře od Da Vinciho.  Pokud by Vás unavily památky je možnost se zastavit v nějaké kavárně restauraci či butiku na hlavní třídě Via Monte Napolene. Pokud máte rádi hudbu nebo operu tak navštivte divadlo Taetro alla Scala. Je to nejznámější divadlo ve městě a vystupovaly zde hvězdy z celého světa.

Pro příznivce trochu „povrchnějších zálib“ lze určitě doporučit účast na některé z milánských akcí světa módy. Pro sportovně založené jedince je takřka povinností návštěva stadionu San Siro, dovovského stánku fotbalových velko klubů AC Milan a Inter Milan.

Toto je jen minimální výčet milánských atrakcí. V Miláně můžete prožít i romantické chvilky při procházkách nebo plavbách podél říčních kanálů Navigli.

http://www.panorama-photo.net/photo/11588.jpg

Doprava a ubytování

U Eurovíkendů se často počítá s jejich „low budget“ směřováním. Dopravit do Milána se lze letecky nebo po vlastní ose autem. Nejvíce lidí ale pravděpodobně využije cestování autobusem. Pravidelně jezdí tuto trasu hned několik dopravců s pravidelnými akčními nabídkami Takže se dá jet klidně i za 700,- a podobně.

Pro ubytování jsou dobré hotely IBIS. Jedná se o sít hotelů po celé Evropě s dost dobrým poměrem cena/výkon. V Miláně se jeden ibis hotel nachází v části Porta Venezia. Hotel je 3 hvězdičkový. s 2-4lůžkovými pokoji a vlastní sociálkou. Využívat můžete wifi, minibar, lobby a další věci. V ceně ubytování je i snídaně. Tím že je hotel v části Porta Venezia, která je centrem milánské nákupní čtvrti, tak je výhodoz že jste vlastně hned kousek od památek i všeho dění.. Je zde výborné dopravní spojení do celého Milána.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *