Užíváte si zimu na horách a fotíte se při tom?

A víte, že vašim fotkám bude lépe než v počítači nebo v mobilu ve fotoknize?

S fotkami se to má totiž většinou tak, že zůstanou zapomenuty v počítači nebo někde na nějakém úložišti. Když si z nich ale vyrobíte svoji vlastní knihu, ve které se dá listovat, určitě se s fotkami potěšíte víckrát. Navíc takovou fotoknihu můžete doplnit vlastními texty a darovat příbuzným nebo přátelům.

Máte opravdu povedené fotky? Tak ty si jistě zaslouží výjimečnou kvalitu, proto si je nechte vyvolat pěkně postaru do fotoknihy vyrobené z kvalitního fotopapíru. Můžeme vás ujistit, že HappyFoto používá do fotoknih deLUXE fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů. Fotografie vyvolává ve fotolaboratoři fotochemickou cestou a díky tomu neztratí vaše záběry kontrast ani jas. A co je na fotoknihách deLUXE nejlepší? Že se žádná fotka, kterou do ní vložíte přes dvoustránku, neztratí ve hřbetu. Po otevření je totiž kniha absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka.

Jak si takovou fotoknihu vyrobit?

Výrobu fotoknihy zvládne i malé dítě, u nás to vyzkoušelo osmileté… Můžete si ji vytvořit online na www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo pomocí aplikace HappyFoto-MOBILE.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *