Skiareál Hlinsko je vyhlášen díky krásnému prostředí, do kterého je zasazen. Za to může především prostředí překrásné Českomoravské vysočiny na samé hranici Pardubického kraje. Hlinsko je určeno především pro rodiny s dětmi, ale kvalitně si zde zalyžují také dospělí začátečníci, či mírně pokročilí lyžaři.

Areál se skládá z celkem tří sjezdovek. Přesněji čtyř, protože je přítomna ještě mírný dětský svah. Nejdelší sjezdovka byla přemostěním silnice (r.2007) prodloužena na necelého půl kilometru, s převýšením  95m,

Skiareál disponuje kvalitním vlekem, u kterého se nachází bezplatné parkoviště, které má dostatečnou kapacitu, takže svoje auto rozhodně nemusíte nechávat někde u kraje silnice bez dozoru. V celém areálu naleznete tři vleky, které mají přepravní kapacitu 2 000 osob za hodinu. Při potřebě skiareál disponuje umělým zasněžováním, takže se nemusíte bát, že by ve skiareálu Hlinsko byl nedostatek sněhové pokrývky.
Kamera Ski klub HlinskoHlinsko vám nabízí nejenom půjčovnu lyží, ale také vlastní velmi kvalitní lyžařskou školu, ve které se vaše ratolesti mohou naučit senzačně lyžovat. Veškerá výuka probíhá pod dozorem vyškolených profesionálů, takže se nemusíte bát, že byste vaše dítě dali do nesprávných rukou, nebo že bydostalo zde nechuť k lyžování. Pro ty úplně nejmenší děti skiareál zřídil velmi kvalitní lyžařskou školičku, ve které pomocí her dostávají ti nejmenší caparti možnost naučit se základy lyžování a instruktoři v nich hlavně probouzejí chuť něco takového umět. Přeci jenom ne vždy dítě chce to samé, co rodič.

Vydejte se s celou rodinou do jedinečného skiareálu Hlinsko. Jistě nebudete litovat! Jedná se o nezapomenutelný zážitek, který pořídíte za malé peníze.

hlinareal sjezdovka převýšení délka vlek kapacita
1. malá sjezdovka 43 m 250 m poma 650 os/hod
2. velká sjezdovka 92 m 470 m dvoukotva 1100 os/hod
3. černá sjezdovka 50 m 250 m poma 650 os/hod
4. dětský svah 5 m 70 m bez vlekuJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *