Protože pracuji jako obchodní zástupce a ještě do toho podnikám jako novinář, je pro mě velice důležitý odpočinek, při kterém naprosto vypnu a načerpám nové síly, které jsou při stresových zaměstnáních potřeba. Nezdá se to, ale najít opravdu pěkné ubytování v nádherné přírodě a s pohostinnými lidmi je v dnešní době opravdu problém, a proto jsem vděčný manželům Kmecovým, majitelům chalup Rajsko, za jejich práci, protože to, co dělají, dělají opravdu na jedničku a člověk si při dovolené v jejich chalupách opravdu odpočine a alespoň na pár dnů se vrátí v čase, kdy člověk byl spoután s přírodou více, než je tomu dnes. A do toho všeho máte při ruce moderní technologie, které můžete využít v krizových situacích, kdy se například něco stane ve vaší práci a musíte to akutně řešit.

Božský klid!

Hned po příjezdu mě uchvátila atmosféra daného místa. Šumava je samozřejmě krásná již sama o sobě, ale chalupy Rajsko stojí opravdu na úžasném místě, ze kterého máte báječný výhled, a i přesto, že v podstatě chalupy Rajsko jsou na samotě, tak máte blízko k výletům, nebo obchodům, takže vše co potřebujete, si hravě vyřídíte během několika minut. To vše ovšem s klidem, který si budete vychutnávat každou minutu svého pobytu.


Samozřejmě člověk dá na první dojem, což když uvidíte chalupy Rajsko, tak je jasné, že váš dojem bude od počátku výborný, protože uvidíte, že to co najdete o chalupách Rajsko na internetu, je opravdu pravda a to, že je zde krásně, si hned po příjezdu potvrdíte. Poté, alespoň mě, vás uchvátí interiér. Přesně tak si představuji moderní bydlení a jednou bych chtěl mít byt, či dům, v podobném duchu. Dokonalé skloubení pocitu dřevostavby s moderními technologiemi vám ihned vleze pod kůži a řeknete si přesně to, co jsem si řekl já, tedy že takto byste chtěli bydlet.

Je jen na vás, jestli budete odpočívat na balkóně, nebo vyrazíte za okolní krásnou přírodou. Můžete jak pěšky, tak také na kolech, či autem. V okolí chalup Rajsko naleznete tři zříceniny hradů Velhartice, Rabí a Kašperk. Jedná se o krásná místa s bohatou historií, která bude na vás sálat a dodávat vám energii. Když půjdete ráno na procházku v okolí těchto hradů, pak se můžete těšit na božský klid od civilizace a můžete si představovat život v dávném středověku.

Manželé Kmecovi provozují mimo chalup Rajsko také výbornou kavárnu. Tu najdete nedaleko v Kašperských Horách a nese název Café Nebespán. Při mém zaměstnání často vyhledávám kavárny, nebo restaurace, pro obchodní jednání, nebo posezení s přáteli. Jen málokterá kavárna opravdu ví, jak by se káva měla připravovat a podávat. Proto si vážím profesionality manželů Kmecových nejenom v rámci ubytování a s tím spojeného servisu, ale také co se týče vedení a provozování kavárny. Kavárna Café Nebespán je bezesporu designově sladěná tak, aby ve vás vyvolávala pocit pohodlí a uklidnění. Stylem bych tuto kavárnu přirovnal do kaváren za první republiky, což je rozhodně kompliment. V Café Nebespán se také výborně vaří, takže mimo kávy se zde můžete i výborně naobědvat, či povečeřet.

Z této mé upřímné recenze určitě cítíte, že chalupy Rajsko jsou pouze pro vyhořelé obchoďáky a managery, ale to není pravda. Pobyt zde doporučuji i rodinám s dětmi, ale také zamilovaným párům, které zde najdou klid pro svoji lásku,  nebo partičkám přátel, kteří si chtějí povyrazit. Chalupy Rajsko jsou pokladem, který je potřeba pochválit, protože z mých zkušeností vím, že těchto pokladů je jako šafránu a když si vezmu moje časté návštěvy hotelů v Praze, tak chalupy Rajsko mohu přirovnat kvalitou k hotelu ART DECO IMPERIAL a to jak co se ubytování týče, tak také servisu v dané kavárně. To všechno ovšem za rozdílné ceny, což je další plus pro chalupy Rajsko.

Jestliže chcete mít kvalitní dovolenou, při které si chcete odpočinout, zasportovat a uvolnit se, pak vám doporučuji chalupy Rajsko a kavárnu Café Nebespán. Z pobytu zde budete odjíždět odpočatí, plni nové energie a spokojení, že jste udělali velmi dobrou investici.

Tímto děkuji manželům Kmecovým za to, co dělají, a chtěl bych jim vyjádřit svůj obdiv a hluboký respekt, protože dnes je takovéto jednání opravdovou raritou a za mě se budu do chalup Rajsko a kavárny Café Nebespán vždy rád a s láskou vracet.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *