Překrásný hotel Post v Rakousku se nachází v lyžařském ráji jménem Schladminq.
Konkrétně v místě zvaném Ramsau am Dachstein.

Skiareál Schladminq je vzdálen od hotelu pouhých 50m, takže si budete moci vychutnat dokonalé lyžování v blízkosti vašeho hotelu. Pokud vás skiareál Schladminq omrzí, pak můžete navštívit 10km vzdálený skiareál Dachstein Gletscher. Dostanete se tam pomocí skibusů, které jezdí blízko hotelu, cca 10m od hotelu je jejich zastávka.

Čím hotel disponuje?

Hotel je vybaven recepcí, restaurací vyhrazenou pro hotelové hosty, barem, kinotékou, společenskou místností s TV, internet pointem, seminární místností, projekční technikou, sluneční terasou, zimní zahradou, dětským koutem, uvítacím přípitkem, hotelovým trezorem, úschovnou lyží, výtahem a vyhrazeným parkovištěm.

Hotel také nabízí různé další sportovní a společenské vyžití, když už vás lyžování nebaví. Můžete si zaplavat v tamním bazénu, nebo relaxovat v sauně, infrakabině, horizontálním soláriu, relaxačním koutku, nebo můžete využít jednu z mnoha variant masáží. V hotelu pracují vyškolení profesionálové, jako je například Petr Kříž, takže se nemusíte bát, že by vám masáž ublížila.

Chcete kvalitní lyžařské podmínky? Chcete si dovolenou na horách opravdu užít? Pak nemiňte ve svém hledání dovolené Rakouský hotel Post, který splní všechna vaše přání. Příroda v Schladminqu je opravdu nádherná, a proto se můžete kochat přírodou a užívat si jedinečného lyžařského zážitku, který rozhodně stojí za to.

Udělejte si radost a vyrazte do Rakouska.
Nebudete litovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *