Proč zrovna Baden?

Užijte si jeden den o víkendu v prosinci v dolnorakouském městě Baden! Nabídne vám celodenní koupání ve zdejších lázních, nákup na adventním trhu a k tomu i kouzelný průvod čertů! Je spousta evropských měst, kde budete mít možnost okusit tu pravou vánoční atmosféru a Baden je jedním z nich!

Sami nebo s cestovní kanceláří?

Do Badenu se můžete vydat sami nebo s cestovní kanceláří. Město se nachází jen kousek od Vídně, takže by byla jistě škoda nevyužít tak skvělé pozice a vzdálenosti z České republiky! Výhodou cesty na vlastní pěst je to, že si vše můžete naplánovat sami a dle vašich potřeb. Jet se můžete nejen autem (do Vídně a pak po E59 na jih), ale i vlakem nebo autobusem přímo z ČR. Naproti tomu cestovní kancelář vám zajistí takřka vše, takže se nebudete muset o nic starat. Jednodenní výlet do Badenu s cestovní kanceláří vás vyjde cca na 700,-Kč na osobu a výš, přičemž v ceně je téměř vždy zahrnuta jak doprava autobusem, tak průvodce.

Co vás v Badenu čeká?

Během výletu do Badenu budete moci vyzkoušet zdejší císařské lázně, podívat se na adventní trh a být svědkem neuvěřitelného průvodu čertů.


Program výletu do Badenu

Cestovní kancelář obvykle plánuje výjezd do Badenu v ranních hodinách. Záleží, odkud je výjezd, ale cesta tam zabere pár hodin. V lázeňském městě pak navštívíte císařské lázně Römertherme, které se mohou pochlubit tím, že jsou největší plně klimatizované lázně s prosklenou střechou v Evropě! Pokud se sem vypravíte sami, jejich návštěvu si určitě nesmíte nechat ujít! Vyzkoušet zde budete moci sirnou léčivou vodu, vyvěrající celkem ze čtrnácti pramenů. Její teplota je až 36 °C. Kromě whirlpool, dvou venkovních bazénů, dětského, vitálního a sportovního bazénu zde najdete i velké oddělení saun. K dispozici vám bude finská sauna, biosauna nebo parní lázeň. Celková plocha zdejších lázní je 900 m2.

Vynechat nesmíte ani zdejší adventní trh s atmosférou pravých vánoc! Nakoupit si tady můžete různé drobnosti, dekorace, vánoční dárky apod.

Zdejšímu průvodu čertů se říká Perchtenlauf nebo též Kampuslauf. Začíná 9.12. v 17:00 hodin a určitě si ho nesmíte nechat ujít! Uvidíte na něm 150 čertovských masek a užijete si přímo čertovskou atmosféru!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *