Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš.  Lyžařské středisko zahrnuje osm modrých a červených sjezdovek, z nichž více než polovina je technicky zasněžována, v areálu je snowpark, půjčovna lyžařského i snowboardového vybavení a bezplatné parkoviště u dolní stanice vleků. Rodiny s dětmi určitě ocení 230m dlouhou sjezdovku Johanka s vlastním vlekem pro začátečníky a lyžařské školy.

Kolem horní stanice vleků vede značená běžecká stopa z Vysokého nad Jizerou směrem na Příchovice a na ní navazující lesní běžecké okruhy v prostoru Bílá skála – Hvězda – rozhledna Štěpánka.

Lyžařský areál Paseky nad Jizerou je už několik let součástí Skiregionu, největší lyžařské oblasti v České republice, která sdružuje zimní střediska Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice a Příchovice. S jedinou jízdenkou můžete využít šest lanovek, 36 vleků a přes 40km sjezdovek. Bonusem k vícedenním jízdenkám je večerní lyžování zdarma, a to všude tam, kde se jezdí, za umělého osvětlení.

http://www.hory.cz/images/hory/panorama/1_2_21_1.jpg


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *