Appartementhaus Kolpig je překrásná chata, která nabízí ubytování pro nadšence do lyžování. Vyznačuje se vysokou kvalitou služeb a nízkými cenami. Tuto chatičku nalezneme v Rakouském Kitzbühelu, který je vyhlášen kvalitními podmínkami pro lyžování. Máte rádi kvalitní lyžování? Pak rozhodně nepřehlédněte toto místo.

Město je od chaty vzdálené cca 150m. Velmi kvalitní skiareál naleznete 400m od chaty a jmenuje se Kitzbüheler Horn. Poté je zde ještě větší skiareál Kitzbühel Hahnenkamm, který je vzdálen 1 km, a na místo vás mohou dovést skibusy, které mají zastávku pouhých 100m od chaty.

Chata je dobře vybavena. Disponuje úschovnou lyží, výtahem, vyhrazeným parkovištěm a pokoje jsou vybaveny TV se satelitním přijímačem. Nechybí ani mikrovlnka, či kávovar.

Kalkulátor na kolik mě vyjde ubytování? ZDE

Oblast rakouského Kitzbühelu je opravdu krásnou destinací, kterou si na první pohled zamilujete. Nabízí mnoho speciálníchcenter, kde se vyblbnou jak sjezdaři, tak snowboardisté. Na upravených tratích přírodou mohou jezdit zase běžkaři, kteří se budou při své jízdě kochat jedinečnou krajinou, která stojí za to. Opravdu překrásný kraj je Kitzbühel a ceny jsou zde velmi nízké. Nemluvím jen o lyžování, ale celkově o potravinách, pohonných hmotách, apod. Chcete tedy levnou zimní dovolenou? Pak volte Kitzbühel a budete nadšeni jako já.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *