Milujete Dolomity kvůli charakteristickým vyhlídkám? Nemusíte jezdit až do Itálie, abyste si mohli vychutnat nádhernou dechberoucí scenérii vápencových skal. Na hranici rakouských Korutan a Itálie naleznete Nassfeld, jedno z větších alpských středisek, které obvykle překvapí velkým množstvím sněhu navzdory poměrně malé nadmořské výšce. Sjezdaři se mohou těšit, jak je v Rakousku zvykem, na perfektně upravené sjezdovky, povětšinou střední červené obtížnosti. Sjezdovky vedou přes tři vrcholy – Gartnerkofel, Madritsche a Trogkofel. Kdo si chce užít slunečnou zimní dovolenou na sněhu, Nassfeld je tou nejlepší volbou, díky vzduchu proudícímu z jihu má dostatek sněhu, mraky však rozežene hlavní alpský hřeben tyčící se nad střediskem. Většina sjezdovek je obsluhována expresními kabinkovými a sedačkovými lanovkami.

Nassfeld je hravé a inovativní středisko, kde najdete vždy něco navíc. Sjezdovky doplňují modré bobo dráhy pro neposedné děti, můžete využít levného expresního servisu lyží přímo na sjezdovce nebo se učit korutanský dialekt při cestě lanovkou na vrchol. Nedaleko Nassfeldu se rozprostírá jezero Weissensee, které bývá v zimě zamrzlé, na jeho hladině se upravuje na 25 km bruslařských tratí. Nassfeld je zábavný, najdete tu všechno, co potřebujete k úžasné zimní dovolené, kterou si skvěle užijete vy i celá vaše rodina.

Kdy vyrazit

Zbývá jen naplánovat, kdy budou nejlepší podmínky pro lyžování. Určitě je dobré při plánování termínu vzít v úvahu také aktuální stav sněhové pokrývky a podívat se na předpovědi počasí. Portál SNOW vám zajistí vždy aktuální informace z hledané lokality prostřednictvím online streamu z webkamer, dozvíte se zde předpovědi počasí i informace o aktuálním stavu sněhu. Můžete si také přečíst uživatelské recenze, které vám pomohou rozhodnout se, zda vámi vybraná lokalita poskytuje servis, na který jste zvyklí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *