Říká se, že nejsme tak bohatí, abychom lyžovali na českých horách. Špatný servis, plno lidí, fronty. Jak to vyřešit? Vyrazte na lyže hned na začátku sezony. Prázdné sjezdovky, milý personál, který ještě není utahaný z náporu lyžařů a příznivé ceny.

A co doporučujeme?

Ski areál Benecko

Benecko je nejvýše položenou obcí v západních Krkonoších, rozkládá se na jižním svahu vrchu Žalý. Jihozápadní orientace zajišťuje v jasných dnech dostatek slunce. Jsou odtud také nezapomenutelné rozhledy do kraje, na Kotel a na hřebeny Krkonoš. Díky své unikátní poloze okolo 900 m n. m. se Benecko nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, a zaručuje tak nejenom čistý a voňavý vzduch, ale i nejvíce slunečných dnů v roce.
Více info zde:
www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/161-ski-areal-benecko.html

Ski areál Svatý Petr, Špindlerův Mlýn

Lyžařský areál Špindlerův Mlýn je nejznámějším střediskem zimních sportů v České republice. Leží v nadmořské výšce od 702 do 1235 metrů. Areál má vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování. Jsou zde moderně upravované a technicky zasněžované sjezdové tratě a také více než 100 kilometrů upravovaných běžeckých tratí. Když sem vyrazíte mimo sezónu, užijete si i dobré lyžování bez front.
Více info zde:
www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/182-ski-areal-svaty-petr-spindleruv-mlyn.html

Ski areál Ještěd

V areálu jsou 2 čtyřsedačkové lanovky, 1 dvousedačková lanovka, 1 kabinová lanovka na vrchol Ještědu a 6 lyžařských vleků. Je jedním z nejmodernějších areálů v České republice.  Má za sebou infrastrukturu velkého města včetně dobré dopravní dostupnosti jak vlastní dopravou, tak i prostřednictvím městské dopravy jezdící přímo k branám areálu.  Ski areál nabízí sjezdovky všech stupňů obtížnosti – od náročných na severní straně až po lehké na prosluněné jižní straně, v provozu je sjezdovka F10 pro večerní lyžování.
Více info zde:
www.liberecky-kraj.cz/dr-cs/168-ski-areal-jested.html

Více lyžařských center naleznete na www.liberecky-kraj.cz


Projekt „Liberecký kraj online“ je realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *