Park hotel Miramonti se nachází v lyžařské lokalitě Alpe di Siusi, konkrétně ve Fié allo Sciliar. Jedná se o luxusní hotel, který vypadá jako církevní kaple. Tímto vzhledem překrásně zapadá do krásné přírody okolo oblasti Schlern. Město Bolzano, které patří v této lokalitě mezi ty největší, se nachází cca 20 km od tohoto hotelu. Centrum města naleznete pouhé 3 kilometry od hotelu, což není tak daleko.

Největší lyžařské středisko naleznete nedaleko hotelu. Toto středisko je velmi multifunkční a potěší všechny typy lyžařů. Pro sjezdaře má středisko připraveno 60 km sjezdovek, které jsou neustále upravovány. Ochuzeni nebudou ani běžkaři, ti zde naleznou 50 km běžkařských stop, které vedou těmi nejkrásnějšími přírodními lokalitami. Snowboardisté tu naleznou 3 km tratí, které jsou vytvořeny jen pro ně. Jak vidíte, tak v tomto lyžařském středisku se nudit opravdu nebudete! Navíc, těch 23 vleků a lanovek, taky není k zahození.

Park hotel Miramonti je skvěle vybaven. Nabízí 58 pokojů a disponuje recepcí, barem, místností s krbem, oddělenou kuřáckou a nekuřáckou místností, jídelnami, výtahem, terasou na opalování, lyžárnou se sušárnou obuvi, uzamykatelným boxem na lyže pro každý pokoj a dětskou hernou.

Kalkulátor ceny ubytování

Vydejte se do Itálie a zažijte jedinečnou dovolenou, na kterou budete v dobrém nadosmrti vzpomínat.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *