Hotel Principe Marmolada je situován do krásného prostředí italského Arraba, který se vyznačuje svou překrásnou přírodou. Hotel je přímo v centru města, takže pokud budete potřebovat nějaké potraviny, nebo jiné věci, pak to nebudete mít daleko. Protože město není zas tak velké, tak budete mít jedinečné soukromí a hlavně klid pro svoji dovolenou. Skiareál Arraba, nebo Marmolada Sella Ronda jsou vzdáleny od hotelu cca 100m. Větší skiareál stejného názvu je vzdálen cca 450m. Skibusy jezdí ze zastávky, která je přímo u hotelu. Musíte k ní ujít pouhých 50m.

Hotel je vybaven recepcí, WiFi připojením na internet, restaurací, barem, restaurací a La carte, bohatou vinotékou, kongresovým sálem až pro 80 osob s projekční technikou, sluneční terasou s lehátky, dětským koutkem, hlídací službou jak objektů, tak dětí, animačními programy, PlayStation, videohrami, hotelovým trezorem, uvítacím drinkem zdarma, úschovnou lyží a lyžařských bot, místností pro úschovu zavazadel, pěti výtahy, vyhrazeným parkovištěm, garážovým stáním, hotelovým mikrobusem, půjčovnou a servisem lyžařského vybavení, minimarketem a tabákem.

Jak vidíte, tak vybavení hotelu je opravdu ohromné. A kolik si tedy za pobyt zaplatíte? Týdenní pobyt v hotelu Principe Marmolada stojí 9 702,-Kč na osobu. V ceně je započítána polopenze. Dopravení do hotelu při prvním dnu není hrazeno, takže si dopravu musíte zajistit a zaplatit sami.

Oddávejte se jedinečným zimním radovánkám v italském Arrabu. Rozhodně nebudete litovat!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *