Poměrně hodně míst nalezneme po celém světě, ve kterých se dá výborně lyžovat. Ovšem lokalita se jménem Alta Valtellina patří k opravdové špičce. Je jen málo podobných míst, kde si můžete tak dobře zalyžovat, jako právě tady.

Centrum všeho dění je vzdálené pouhých 200 m od residence Roda. Skiareál Santa Caterina se nachází pouhých 10 m od této residence, což je velmi úžasné. Další skiareál Bormia je vzdálen jen 250 m. Pokud se vám tato vzdálenost zdá velká, pak můžete využít služeb skibusů, které jezdí nedaleko od residence.

Residence Roda je velmi pěkně vybavená. Disponuje recepcí, jídelnou pro snídaně, barem, společenskou místností s krbem, která je částečně separovaná pro kuřáky a nekuřáky, TV se satelitním přijímačem a videem, dalšími společenskými prostory, sluneční terasou s lehátky, hotelovým trezorem, úschovnou lyží a lyžařských bot, veřejným parkováním a garážovým stáním.

Pokud máte rádi zábavu a sport, pak vás residence Roda rozhodně potěší. Nabízí totiž svým návštěvníkům možnost bezplatně využívat posilovnu, nebo stůl pro stolní tenis a videohry.

Kolik za týdenní dovolenou zaplatím? Za týdenní dovolenou zaplatíte cca 4 290,-Kč. V ceně není započítáno stravování, ani doprava k residenci. To vše si musíte hradit samy.

Neváhejte a vychutnejte si svojí dovolenou v překrásné Italské residenci Roda, která se chlubí tou nejkrásnější okolní přírodou, kterou můžete v Itálii najít.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *