Skiareál Potštát se nachází v Oderských vrších v nadmořské výšce 500 metrů. Jeho hlavní výhodou je klid, při kterém budete moci pohodlně a ničím nerušeně lyžovat. Dále také skiareál oplývá kvalitní přírodou, kterou si hned po prvním sjezdu sjezdovky rozhodně zamilujete. Další výhodou je to, že skiareál Potštát nabízí kvalitní podmínky po celé zimní období. Tyto slova nejsou vnesena jen tak do větru! Skiareál svoje slova plní, což dokazují davy spokojených lyžařů, kteří zde lyžovali opravdu až do posledního dne loňské zimní sezóny.

Přepravu na sjezdovkách zajišťují tři vleky s celkovou přepravní kapacitou 1 525 osob za hodinu. Svůj automobil budete mít také kde zaparkovat, protože přímo pod vleky se nachází dobře umístěné parkoviště, které má dostatečnou kapacitu.  Díky umělému osvětlení sjezdovek si můžete vychutnat také romantické večerní lyžování. Tato služba je zdarma pro ty, co mají celodenní permanentku. Ostatní si budou muset něco málo zaplatit.

Skiareál Potštát také disponuje velmi kvalitní lyžařskou školou, která hravě naučí vaše ratolesti kvalitně lyžovat. Pro ty opravdu nejmenší je zde vytvořena dětská školička, která dá capartům ty nejzákladnější instrukce, jak se udržet na lyžích a proč by pro ně lyžování mělo být zábavou.

Webkamera

Navštivte skiareál Potštát a kochejte se jedinečnou přírodou a dokonalými sjezdovými podmínkami. To je to pravé, co od lyžování každý lyžař čeká!

Časové jízdné

  Hodnota Hlavní sezóna
dospělí děti

senioři
Dopolední 9-13 hod 160,- 100,- 160,-
Odpolední 12-16 hod 160,- 100,- 160,-
Celodenní 9-16 hod 240,- 150,- 240,-

Bodové jízdné

  Hodnota Hlavní sezóna
dospělí děti

senioři
60 bodů 100,- 60,- 100,-

Večerní lyžování

  Hodnota Hlavní sezóna
dospělí děti

senioři
Večerní 16:30-20:30 hod 180,- 100,- 180,-

Děti do 5-ti let včetně zdarma.

Dětský lanový vlek LPVE 1,5-100 – do 5-ti let zdarma, nad 5 let časová jízdenkaJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *