Kolos jménem Stubaiský ledovec zabírá rozlohu 12km² a patří mezi celoroční zimní střediskaRakousku. Tento kolos se může pochlubit výškovým rozpětím od 1 750 do 3 200 m. Všichni, co na tomto ledovci fungují, ho označují za jedno z nejlepších míst pro lyžování v Rakousku. Sněhové podmínky jsou zde zaručeny od října do konce července.

Jak se na Stubaiský ledovec dostat?

Velmi jednoduše! Stačí, když pojedete po dálnici Brenner od Innsbrucku na výjezd Schönberg. Odtamtud pak pokračujte ještě asi 30 km po Stubaiské silnici až k dolní stanici Mutterberg.


Co je pro vás připraveno?

Pro milovníky zimních sportů je připraveno 24 moderně vybavených lanovek, které vás během chvíle vyvezou na překrásné třítisícové vrcholy. Celkem budete mít na výběr z 5 kabinových lanovek, 3 sedačkových pro šest osob, 1 čtyřsedačkovou, 3 dovjsedačkové a 9 lyžařských cvičných vleků.

S obtížnosti je to také velmi příznivé. Na ledovci Stubai najdete veškeré tipy sjezdovek, a to od lehkých a širokých počínaje a po náročné sjezdovky s muldami konče.

Kromě toho tady naleznete také speciální snowpark, dvě stálé závodní sjezdovky, trať s měřením rychlosti, snowtubing, vysokohorskou běžeckou dráhu dlouhou 4,5 km a věž na lezení z ledu.

Chtějte po zimní dovolené něco netradičního a vydejte se na překrásný ledovec Stubai v Rakousku. Nebudete litovat!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *