Hotel Rosa se nachází v úchvatné lokalitě jménem Val di Fiemme, konkrétně v podlokalitě San Lugano. To, že je hotel Rosa nesmírně krásný, nemusím zdlouhavě rozepisovat. Nachází se v místě s překrásnou krajinou, ze kterého to nemáte nikdy nikam daleko. Centrum všeho dění je od hotelu vzdáleno pouhých 100 m. Skiareál Alpe Cermis je vzdálen od hotelu Rosa 8,5 km a centrum města Cavalese 8 km. Do výše zmíněného skiareálu se lehce dostanete skibusy, které jezdí z nedaleké zastávky.


Hotel Rosa disponuje recepcí, restaurací, TV se satelitním přijímačem, barem se satelitní televizí, Wifi připojením k internetu, hospodou, úschovnou lyží, prostorem pro úschovnu zavazadel, výtahem, vyhrazeným parkovištěm a nadstandardními službami za poplatek.

Mimo lyžování můžete v hotelu využít některé z relaxačních, či sportovních center. Jejich vybavenost je poměrně velká. Tyto centra disponují vířivkou, saunou, párou, ledovou mlhou, multifunkčními sprchami, horizontálním soláriem, malým relaxačním koutem s lehátky a elektronickými šipkami.

Vydejte se do slunné Itálie, která vám nabídne nejlepší lyžování vašeho života. Nebudete litovat! Skvělé sjezdovky, dokonalé skiareály a jedinečná kvalita sněhu, kterou může kdejaký stát závidět. To a mnohem více můžete nalézt v překrásné Itálii.

Trasa Praha – Val di Fiemme je následující:
Praha – München – autostráda A22 – Brennero – Modena/EXIT Egna/Ora SS48 – Cavalese

Vzdálenosti mezi středisky v oblasti Val di Fiemme
odbočka z dálnice – Cavalese – 25 km Cavalese – Pampeago – 12 km
Cavalese – Moena (Tre Valli) – 22 km Cavalese – Canazei (Val di Fassa) – 38 km
Cavalese – Predazzo – 13 km Cavalese – Carano – 2 km
Cavalese – Bellamonte – 18 km Cavalese – Castello – 2 kmJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *