Co prožijete


Pokud si chcete užít víkend plný odpočinku a relaxace tak je tu pro vás welness pobyt v Hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích. Čekají Vás služby od lázeňských odborníku v podobě lázeňských a wellness procedur. Pobyt trvá 3 dny, kde vás čeká nepřetržitá relaxace ve wellness a spa centru.  Máte možnost zde navštívit solnou parní lázeň, mentolovou parní lázeň, bylinkovou saunu, finskou saunu, whirpool, bazén, masážní sprchu, ledovou studnu a fontánu. Hotel je v novorenesančním exteriéru.  Čeká vás tu špičková restaurace, a také sportovní vyžití ve formě tenisu, stolního tenisu a minigolf.

Hotel a okolí

V hotelu je 53 lůžek, takže máte na výběr. V pokojích naleznete minibar, televizi, internet a trezor. Stravování máte v podobě snídaně s rautovými stoly, a večeře o 4 chodech.

V ceně celého pobytu máte: welcome drink, ubytování v klimatizovaném pokoji, 2x snídaní, 2x večeři, vstup do bazénu a vstup do wellness centra. Pokud by vám procedury nestačili, můžete si dokoupit procedury navíc.

Dále si můžete vyzkoušet procházku v podobě Nordic walking, což je chůze se speciálními holemi, díky kterým odlehčíte svým kloubům při chůzi. Tato chůze podporuje dýchací ústrojí, zpevňuje bederní, zádové, krční a ramenní svaly, a posiluje kardiovaskulární systém. Dále můžete využít cyklostezky v lehkých a těžkých verzí, golf, tenis, hlídkový let balonem. Tento pobyt doporučuju všem, kdo si chce na víkend vyrazit ve dvou a odpočinout si od okolního dění.

PODÍVAT SE NA VOLNÉ TERMÍNYJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *