Hledáte vhodné místo pro zimní dovolenou s rodinou? Termální lázně se mohou stát vhodnou volbou. V zimním období patří termální lázně k velmi vyhledávaným lokalitám. I při nepříznivém počasí zde návštěvníci nacházejí ideální podmínky pro relaxaci. Pro návštěvníky Velkého Mederu se stává zřejmě největším lákadlem návštěva termálního koupaliště Thermal Corvinius, které nabízí radu zajímavých služeb pro celou rodinu.

Relaxace pro dospělé a zábava pro děti…

Termální komplex Velký Meder láká návštěvníky na několik krytých a polokrytých bazénů, perličkovou lázeň a termální vodu, která i v chladných měsících dosahuje teploty 28-38°C, což v zimním období zajistí příjemné prohřátí celého těla. Ani děti se zde nebudou nudit. Je tu pro ně připraven bohatý program a samozřejmě dětský krytý bazén, kde naleznou mnoho zábavy. Nechybí nejrůznější atrakce a tobogány. Na své si zde tudíž přijde celé rodina. Komplex Thermal Corvinius je ideální volbou pro návštěvníky všech věkových kategorií od dětí až po seniory.

Léčivé účinky termální vody

Termální koupaliště Thermal Corvinius je známe především díky léčivé termální vodě, která blahodárně působí na pohybový aparát lidského organismu. Nezanedbatelné jsou i její účinky na svalstvo, které dokáže uvolňovat.  Každý z nás dokáže ocenit i její účinky při celkové regeneraci organismu.

Nejrůznější léčebné procedury

Kromě termálních bazénů je zde k dispozici i  wellness centrum, kde lze využít možnost nejrůznějších léčebných procedur, které jsou prováděny zkušeným odborným personálem. Známá je především magnoterapie, sauny, perličková lázeň, masáže a také “a tenderi fürdö” (jedná se o buňku se slanou mlhou, která má blahodárné účinky na celý organismus).

Nové sauny jako žhavá novinka

Pro návštěvníky se na počátku roku 2018 navíc otevřel nový saunový svět. Ten zahrnuje 4 moderní sauny a také relaxační místnost, ve které jsou umístěny solné kvádry.

Návštěva termálních lázní není jen o vodních radovánkách

Návštěvníky mají samozřejmě možnost dalšího vyžití. V areálu termálních lázní jsou k nalezení nejrůznější obchůdky, kavárny, restaurace. Nechybí zde ani vnitřní hřiště pro děti, které se mohou dosytosti vyřádit, zatím co si rodiče budou vychutnávat kvalitní kávu v místní kavárně. Velký Meder se zajisté stane místem pro kvalitní odpočinek celé rodiny.

více informací o lázních Velký Meder naleznete ZDE


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *